شرکت ماشین سازی Xi’an Dagang یک شرکت تخصصی در حوزه تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات راه سازی و بهسازی راه است، که از تکنولوژی بالایی در این خصوص بهره می برد. همچنین شرکت به عنوان پیمانکار ساخت جاده در سراسر جهان ارائه خدمات می دهد. این شرکت با سرمایه ثبتی 3.5 میلیون دلار در سال 2002 در چین به ثبت رسیده است و در سال 2010 به شرکت سهامی عام تبدیل شده است که کد سهام آن، 300103 می باشد.

شرکت DAGANG، یک مجموعه کامل از محصولات، خدمات و راه حل های فنی را در زمینه های حمل و ذخیره سازی قیر، تولید قیرهای اصلاح شده و پاشش قیر و انجام پروژه های بهسازی را ارائه می دهد. این مجموعه در 11 سری و بیش از 50 نوع از ماشین آلات راهسازی و بهسازی راه سازمان دهی شده است، که شاخص ترین آنها عبارتند از: چیپ سیلر های همزمان، اسلاری سیل و میکروسورفیسینگ، قیرپاش های هوشمند، تانک های حمل قیر، مصالح پاش، خطوط تولید قیر امولسیون و پلیمری، ماشین بازیافت سرد آسفالت درجا و سایر محصولات.
در کنار بازار چین، محصولات ما در بیش از 40 کشور جهان نظیر روسیه، هند، برزیل، پرتغال، سوئیس، استرالیا، نیجریه، الجزایر، سریلانکا و ... صادر شده است. کیفیت محصولات ما مورد توجه و استقبال همه مصرف کنندگان ما در سراسر جهان قرار گرفته است.
وجود آزمایشگاه مجهز قیر و آسفالت در شرکت ما را قادر می سازد تا آزمایشات مختلف در زمینه مصالح و مخلوط های آسفالتی را انجام دهیم و با تکیه بر آن کنترلی مداوم بر ساخت تجهیزات خود از قبیل اسلاری سیل، چیپ سیلر و قیرپاش ها و سایر تجهیزات مان داشته باشیم.

ادغام دانش و تجربه همزمان با بکارگیری مواد اولیه و تجهیزات با کیفیت سبب شده تا DAGANG رضایت مشتریانش را جلب کند و به راحتی به حل مشکلات مختلف آنها در زمینه راه و بهسازی راه بپردازد. ما تجهیزاتی کاربرپسند، کم هزینه را با بهترین کیفیت در زمینه راه سازی و بهسازی راه ارائه می نماییم و این امر را وظیفه خود می دانیم.
دستیابی به تکنولوژی و کیفیت بالاتر به عنوان وظیفه شرکت ما شناخته می شود.

شرکت داگانگ همواره با در نظر داشتن این شعار حرکت نموده که "ساخت چین را به تولید چین تغییر دهد". و با احساس مسئولیت اجتماعی بالا در این خصوص و حفظ روحیه پژوهش محوری اقدام به ساخت تجهیزات راهسازی و نگهداری راه نموده است.
داگانگ دائما تلاش کرده تا یک راه حل جامع برای مشتریانش در زمینه قیر و آسفالت در سراسر جهان ارائه دهد.

ما یک مجموعه از محصولات قابل اطمینان و با کیفیت را در زمینه راه سازی و بهسازی راه به شما ارائه می نماییم.