مصالح پاش

 

مدل های SS6000 و  SS4000 از مصالح پاش های خودکششی می باشند، که قادر به پاشش مصالح تا سایز 30 میلیمتر هستند. این تجهیزات به عنوان یک وسیله ضروری در پروژه های چیپ سیل کاربرد دارند.

خط تولید قیر پلیمری اصلاح شده

 

این دستگاه برای تولید انواع قیر پلیمری اصلاح شده (توسط SBS, EVA, PE ) و تولید قیر های اصلاح شده با پودر لاستیک طراحی شده است. فرآیند تولید توسط یک سیستم تمام اتوماتیک کنترل می شود. بخش های اصلی دستگاه عبارتند از: مخزن قیر داغ، بدنه اصلی، تغذیه خوراک، دیگ روغن داغ و اتاق کنترل.

بازیافت سرد درجا (CIR)

 

دستگاه بازیافت سرد درجا (CIR) می تواند برای بازسازی لایه آسفالتی به صورت پیوسته و در دمای محیط بکار رود. بازیافت آسفالت قدیمی، خورد کردن و اختلاط آن با قیر امولسیون، آب و سایر افزودنی و نهایتا پخش مخلوط آسفالتی جدید به صورت همزمان صورت می گیرد. این دستگاه یک ابزار خاص و توانمند جهت صرفه جویی در هزینه بازیافت آسفالت است.

ماشین قیرپاش هوشمند

 

قیرپاش هوشمند در گستره وسیعی از پروژه های راهسازی از قبیل تک کت، پریم کت و آب بند کردن سطح جاده قابل بکارگیری است. همچنین بهترین گزنیه برای اجرای قیرپاشی در پروژه های چیپ سیل است. این قیرپاش قادر به پاشش انواع قیر ها از قبیل قیر داغ، امولسیون، قیرهای اصلاح شده و پلیمری هست.

ماشین درزگیر

 

ماشین درزگیر TGJ500 یک نمونه از مدل تریلر درزگیر می باشد، که توسعه پیدا کرده است. این دستگاه در کلیه عملیات درزگیری در سطح جاده ها و بزرگراه ها قابل بکارگیری است.

 

میکروسورفیسینگ با فیبر یکی از تجهیزات بهسازی راه است که بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی های داخلی و خارجی طراحی شده است. این دستگاه نیز در حوزه گسترده از پروژه های راهسازی قابل بکارگیری است خصوصا هنگامی که بحث افزایش طول عمر جاده مطرح است.

ذوب کننده قیر بشکه

 

این تجهیزات جهت ذوب کردن قیرهای بشکه بکار می رود. این تکنولوژی موفق به کسب جایزه اول علم و فناوری استان با گواهی محصول جدید ملی شده است. همچنین در فهرست ملی طرح ها با شماره اختراع 95245105.0 نیز ثبت شده است.

خط تولید قیر امولسیون

 

این خط برای تولید قیرهای امولسیونی و امولسیون های اصلاح شده طراحی و ساخته شده است. این تجهیزات برای تولید قیر امولسیون با سیستم های کنترل اتوماتیک، نیم اتوماتیک یا دستی می باشد. تکنولوژی بالای بکار رفته در این خط منجر به تولید امولسیونی با کیفیت می شود که برای پروژه های مختلف راهسازی قابل مصرف هستند. خدمات پس از فروش طولانی مدت، طراحی جمع و جور و قابل حمل از دیگر ویژگی های این خط هستند.

میکروسورفیسینگ - میکروسرفیسینگ

 

میکروسورفیسینگ (اسلاری سیل) ما، یکی از محصولات ماست که پس از طراحی دستگاه های ذوب قیر به تکنولوژی آن دست یافتیم. این تکنولوژی هوشمند با کیفیتی بالا و بدون نیاز به موتور کمکی طراحی شده است. 11 ثبت اختراع برای طراحی این دستگاه در بخش های مختلف تکنیکی و عملکردی به ثبت رسیده است.

تانک حمل قیر

 

این تانک ها جهت حمل قیر داغ و سایر مواد ویسکوز در مسیرهای طولانی و متوسط طراحی و ساخته شده اند. مجهز به سیستم کنترل اتوماتیک دما و سیستم حفظ دما هستند. به علاوه یک سیستم اختیاری برای پمپاژ قیر بر روی آن قابل نصب است. در دو مدل نیز قابل عرضه هستند یکی برای نصب روی کامیون و دیگری برای تریلی طراحی شده است.

ماشین ترمیم و لکه گیری

 

ماشین ترمیم و لکه گیری DGL5163TYH-054 برای عملیات نگهداری راه ها طراحی و ساخته شده است. کاربرد گسترده ای در ترمیم چاله های ایجاد شده در جاده ها و بزرگراه ها دارد. این دستگاه شامل شاسی، سیستم هیدرولیک، سیلوی نگهداری آسفالت گرم، سیستم گرمکن، نازل قیرپاش و سیستم کنترل و دیگر ملزومات است.

چیپ سیلر

 

چیپ سیل لایه ای آسفالتی است که با پاشش قیر و مصالح ایجاد می شود و می تواند به عنوان لایه آسفالتی، لایه حفاظتی و بهسازی رویه آسفالت های قدیمی مورد بهره برداری قرار گیرد. ده ها ثبت اختراع انجام شده توسط ما (13 ثبت اختراع ملی و 2 اختراع بین المللی) در خصوص این تکنولوژی سبب شده تا چیپ سیلر ساخت ما به دستگاهی منحصربفرد و کارآمد تبدیل شود.

ماشین پاشش پودر و سیمان

 

ماشین FS2500 جهت پخش سیمان در سطح جاده برای عملیات بازیافت سرد آسفالت درجا بکار می رود، همچنین برای پخش خاک و مواد پودری در لایه های مختلف قابل بکارگیری است. این ماشین نه تنها به عنوان یک وسیله مهم در عملیات بازیافت سرد آسفالت درجا بکار می رود بلکه در پروژه های تثبیت بستر نیز کاربرد زیادی دارد.